Як накопичити пенсію?

Чим ближче до пенсії – тим частіше виникає запитання: «Як накопичити на пенсію?», «Як отримувати велику пенсію?», «Як не залежати від держави та накопичити свою особисту пенсію?». Адже кожен із нас хоче жити гідно і на пенсії – подорожувати, займатися улюбленою справою, пізнавати щось нове. Для більшості пенсіонерів – пенсії не вистачає на найнеобхідніше, що вже говорити про подорожі та хобі… При цьому дефіцит Пенсійного фонду лише зростає, що ставить під сумнів не лише питання підвищення державних пенсій, а й питання – чи буде пенсія?

З чого розпочати накопичення на пенсію?

Почніть з найпростішого – усвідомте, що ваше майбутнє залежить від вас. Ніхто не подбає про вас на пенсії і формувати свою пенсію треба розпочинати вже зараз. Солідарна система не працює, і це сумний факт нашої реальності. Ситуація солідарної системи в Україні – пенсійних внесків, які працюють катастрофічно, не вистачає для виплат пенсій пенсіонерам. Якщо при старті солідарної системи пенсійні відрахування чотирьох працюючих забезпечували пенсію одному пенсіонеру, то зараз одного працюючого припадає більше одного пенсіонера. Тобто кількість пенсіонерів уже перевищує кількість працюючих. І ситуація лише погіршується. Звичайно, потрібно вивести з тіні працюючих, реформувати пенсійну систему та багато іншого, але поки що уряд це робитиме – ви втратите свій час. І свою пенсію. Адже Ви вже можете починати накопичувати самостійно.

Розпочніть з:

 1. Порахуйте свої доходи зараз.
 2. Подумайте, скільки ви можете почати відкладати на майбутню пенсію.
 3. Подумайте, який спосіб створення пенсійного капіталу для Вас оптимальний.
 4. Якщо інвестування – чи достатньо у вас знань?
 5. Якщо нерухомість – де ви візьмете стартовий капітал, це надійний забудовник і чи зможете ви стабільно платити потрібну суму?
 6. Якщо депозит – чи надійний це банк і чи не знімете ви ці гроші раніше за якихось життєвих проблем забувши про пенсію?
 7. Проаналізуйте варіант недержавної пенсії (недержавні фонди) – не потрібно знань, не потрібно стартового капіталу і це ваша приватна власність, яка переходить у спадщину.
 8. Виберіть комфортний для вас канал накопичення та починайте робити це вже сьогодні!
Недержавна пенсія ФОнд пенсійних заощаджень від ТАС груп
Як накопичити на пенсію з НПФ?

Недержавний пенсійний фонд

Один із реально простих та легких способів створення пенсійного капіталу – це недержавні пенсійні фонди. Не потрібні знання в інвестуванні, не потрібен стартовий капітал – все роблять замість Вас. Цей варіант підійде всім українцям віком від 18 до 50 років!

Працює це просто:

 1. Ви укладаєте пенсійний договір.
 2. Згідно з контрактом, Ви вносите внески на індивідуальний пенсійний рахунок. Немає жодних штрафів та санкцій за припинення сплат згідно з пенсійним контрактом – тобто можливість та бажання – сплачуєш пенсійні внески, ні – не сплачуєш. Відновити сплату внесків можна будь-якої миті.
 3. Контроль накопичень на пенсію здійснюється онлайн через власний кабінет та через щорічні звіти НПФ про стан пенсійного рахунку.
 4. Для отримання доходу та захисту від інфляції внески інвестуються професійною компанією з управління активами (КУА).
 5. Після досягнення пенсійного віку Ви отримуєте недержавну пенсію відповідно до пенсійного контракту. І навіть у період виплат пенсії кошти інвестуються та примножуються.

Звичайно, ви повинні проаналізувати: як обрати фонд, як прорахувати недержавну пенсію

За допомогою калькулятора накопичувальної пенсії – ви можете легко та просто розрахувати свою бажану пенсію.

Недержавна пенсія залежить від трьох факторів:

 1. Суми відрахувань на пенсійний рахунок. Чим більше відрахування — тим більша майбутня пенсія.
 2. Терміни відрахувань на пенсійний рахунок. Чим раніше ви почнете виплати, тим більшим буде період інвестицій і, відповідно, ваша пенсія.
 3. Доходу з управління пенсійними активами
Накопичити недержавну пенсію з НПФ
Недержавна пенсія з НПФ

Як вибрати недержавний пенсійний фонд?

Щоб почати робити пенсійні накопичення в першу чергу потрібно вибрати недержавний фонд, одразу питання – як же обрати НПФ?

Один із перших і найпростіших знань про Фонд – це засновник. За засновником Фонду можна оцінити, наскільки для нього напрям пенсійного забезпечення є стратегічним. Саме знання про засновника та термін роботи Фонду на ринку покажуть ступінь досвіду роботи з фінансами та безпосередньо впливають на репутацію Фонду на ринку.

Показники, на які потрібно звернути увагу при виборі НПФ:

 • як довго працює Фонд
 • скільки учасників у Фонді
 • кількість активів
 • динаміка інвестиційного доходу – її потрібно порівнювати з іншими інструментами за цей період
 • кількість виплат

Чим вищі показники в комплексі оцінки та аналізу діяльності Фонду, тим надійнішим вважається Фонд.

Які ще вигоди накопиченні пенсії у недержавному пенсійному фонді?

Серед переваг накопичення пенсії саме у НПФ можна виділити:

 1. Можливість отримати податкову знижку від держави та щороку повертати до 18% пенсійних внесків
 2. Пенсійні виплати для громадян після 70 років – не оподатковуються
 3. У період виплати пенсії пенсійний капітал продовжує працювати та примножуватись за рахунок інвестиційного доходу.

Також слід зазначити, що Ваші пенсійні накопичення – це Ваша приватна власність, яка переходить у спадок.

Питання пенсії – дуже важливе. Але, на жаль, мало хто вчасно думає про майбутнє. А все дуже просто – треба лише укласти пенсійний контракт і навіть не великі внески дадуть відчутний ефект для майбутньої пенсії. Головне почати! Адже як це приємно, коли ви отримуєте пенсію хоча б у розмірі вашої заробітної плати. Тоді Ваші можливості, бажання та захоплення не пропадають і якість життя не знижується! Ми завжди готові допомогти розрахувати пенсію НПФ та стати ще ближче до гідного, забезпеченого майбутнього!

Телефонуйте: +38 068 99 88 776 разом ми знайдемо оптимальний варіант формування саме Вашої пенсії!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі