Загальна інформація про Фонд пенсійних заощаджень

Непідприємницьке товариство “Відкритий недержавний пенсійний фонд “Фонд пенсійних заощаджень” (НТ “ВНПФ “ФПЗ”) – це неприбуткова організація, яка здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та є частиною надійної Групи ТАС (TAS Group).

 

Група ТАС, заснована в 1998 році, є однією з найбільших фінансово-промислових груп України, що найбільш динамічно розвиваються. Підприємства Групи присутні практично у всіх сегментах фінансового сектору України. Політика Групи ТАС при роботі на фінансовому ринку заснована, перш за все, на довгострокове зростання вартості присутніх на даному ринку компаній. TAS Group довіряють 25 000 приватних клієнтів та бізнес. Послуги Групи ТАС представлені у багатьох містах України (близько 40 міст).

Метою створення фонду є розвиток діяльності недержавного пенсійного забезпечення шляхом накопичення внесків учасників фонду, подальшого їх інвестування з метою примноження доходу та виплати недержавної пенсії.

Пенсійні схеми Фонду пенсійних заощаджень

Пенсійні схеми – це документ, у якому вказано умови та порядок недержавного пенсійного забезпечення, що здійснюються недержавними пенсійними фондами. Вони розробляються відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення».

Вкладники фонду мають право на вільний вибір пенсійної схеми та на зміну пенсійної схеми, але не більше ніж раз на 6 місяців. Пенсійні внески в НПФ здійснюються самостійно учасником фонду, роботодавцем чи іншою фізичною особою відповідно до вибраної пенсійної схеми та умов пенсійного контракту.

Пенсійна схема 1

Недержавне пенсійне забезпечення робітників – встановлюється % від зарплати незалежно від стажу роботи та віку. Роботодавець сплачує цю суму на недержавний пенсійний рахунок. Періодичність сплати пенсійних внесків встановлюється у пенсійному контракті.

Пенсійна схема 2

Недержавне пенсійне забезпечення робітників – встановлюється % від зарплати відповідно до стажу роботи та віку. Роботодавець сплачує цю суму на недержавний пенсійний рахунок. Періодичність сплати пенсійних внесків встановлюється у пенсійному контракті.

Пенсійна схема 3

Періодичні пенсійні внески в фіксованих сумах – внески можуть сплачуватись роботодавцем, фізичною особою, в тому числі самим учасником, а також одним із подружжя, дітьми, батьками Учасника. Періодичність сплати пенсійних внесків встановлюється у пенсійному контракті.

Пенсійна схема 4

Періодичні пенсійні внески в фіксованих сумах – внески сплачуються фізичною особою в тому числі самим учасником, а також одним із подружжя, дітьми, батьками Учасника. Періодичність сплати пенсійних внесків встановлюється у пенсійному контракті.

Ознайомитись з пенсійним контрактом можна у розділі «Документи та звіти»

Відомості про фонд

НТ “ВНПФ “Фонд пенсійних заощаджень”

Код ЄДРПОУ: 34004029

Свідоцтво про державну реєстрацію:

серія А00 номер 020574

Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи:

серія і номер свідоцтва ПФ №67, видане Держфінпослуг 26.04.2006 р

Місцезнаходження Ради Фонду:

Україна 01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30

На цьому сайті ви можете знайти всі необхідні матеріали для вибору надійного недержавного пенсійного фонду «Фонд пенсійного забезпечення», зокрема: результати діяльності ФПЗ, документи ФПЗ, калькулятор недержавної пенсії і особистий кабінет для контролю свого приватного пенсійного рахунку.

Зв’язатися з ФПЗ можна залишивши заявку в формі зворотного зв’язку, онлайн чат або контакти ФПЗ.

ХОЧУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ СОБІ КРУТУ ПЕНСІЮ!