НПФ – це ще один напрямок розвитку Групи ТАС

НПФ “Фонд пенсійних заощаджень” був створений у 2006 році, а у 2012 році Група ТАС володіє даним фондом.

Непідприємницьке товариство “Відкритий недержавний пенсійний фонд “Фонд пенсійних заощаджень” (НТ “ВНПФ “ФПЗ”) – це неприбуткова організація, яка здійснює свою діяльність на підставі Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» та є частиною надійної Групи ТАС (TAS Group).

Наразі, показники фонду невеликі, але у планах активний розвиток та вирішення соціального питання – збільшення кількості забезпечених пенсіонерів. Ситуація з  солідарною пенсійною реформою, з розмірами виплат по статистичним опитуванням та результатам даних – невтішна, тому потрібно допомогти українцям накопичити пенсію на найдовшу відпустку у житті!

Недержавні пенсійні фонди – це можливіть накопичити на недержавну пенсію.

Обслуговуючі компанії

На сьогоднішній день у всіх недержавних фондів існують обслуговуючі компанії, які займаються адмініструванням, інвестиціями, виплатами та зберіганням внесків.

Обслуговуючі компанії НПФ – це три компанії згідно Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення», які здійснюють адміністрування недержавного пенсійного фонду, управління активами недержавного фонду та зберігання активів недержавного фонду (банк-зберігач).

Адміністратор фонду – ТОВ «Адміністратор пенсійного фонду “Центр персоніфікованого обліку» (АЦПО) – щодня обчислює чисту вартість пенсійних активів (також чисту вартість пенсійних активів накопичувальної системи пенсійного страхування), чисту вартість одиниці пенсійних активів у порядку, встановленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Банк-зберігач – АТ «Піреус банк МКБ» – перевіряє правильність обчислення чистої вартості пенсійних активів накопичувальної системи пенсійного страхування, чистої вартості одиниці пенсійних активів, здійсненого адміністратором пенсійного фонду.

Та що недавно, у нас змінилась компанія з управління активами фонду – ТОВ «КУА «ОТП Капітал» – надає інформацію про вартість пенсійних активів фонду, які перебувають в їх управлінні та пенсійних активів накопичувальної системи пенсійного страхування за формою та у порядку, що встановлені Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Не однорічна співпраця у рамках Групи ТАС довела, що вона ефективна та ми можемо їй довіряти. Ми впевнені, що «КУА “ОТП Капітал» підтримає наші перспективи та допоможе у розвитку до поставленої мети, адже найкращий результат – це щасливі, забезпечені пенсіонери!

Документи та звітність НПФ «Фонд пенсійних заощаджень»

Звітність учасникам фонду регулюється Законом України «Про недержавне пенсійне забезпечення» Розділ 7, Стаття 52, де вказано яка обслуговуюча компанія коли повинна подати звітність та кому. У кожному недержавному пенсійному фонді надається звітність щомісячна, щорічна.

Адміністратор надає учасникам звітність один раз на рік безплатно або надавати виписки з індивідуального пенсійного рахунку на письмовий запит учасника фонду за плату згідно Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» Ст. 52 п.7  

Компанія з управління активами недержавного фонду подає звітність НПФ про управління активами Національній комісії та радам пенсійних фондів.

Зберігач подає звітність про НПФ Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, радам пенсійних фондів.

Ознайомитись зі звітністю можна у розділі “Документи та звітність”.

Калькулятор недержавної пенсії

Калькулятор накопичувальної пенсії – дозволяє приблизно розрахувати розмір пенсії, план внесків та пенсійних виплат. У цьому калькуляторі пенсії можемо зрозуміти як збільшити розмір пенсії відносно здійснення внесків сьогодні. Ви можете обрати:

  • суму внесків
  • періодичність внесків
  • тривалість виплат
  • та періодичність виплат.

А НПФ інвестує ваші кошти у фінансові інструменти і ви отримуєте інвестиційну віддачу, яка повинна перекривати показник інфляції.

Отримати накопичену пенсію ви можете за 10 років до виходу на пенсію відповідно до загальнообов’язкового державного пенсійного страхування згідно законодавства України. Виплати будуть здійснюватись відповідно до ваших умов договору, які включають у себе інвестиційну віддачу та ваші накопичення.

Дізнатись яку пенсію ви можете отримувати та розрахувати пенсію онлайн – все  у розділі “Калькулятор недержавної пенсії”.

Якщо у вас залишились запитання – ми завжди на звязку! Залишіть заявку або телефонуйте: +38 068 99 88 776

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі