Калькулятор накопичувальної пенсії: як розрахувати свою другу пенсію?

Стан солідарної пенсійної системи в Україні є дуже неблагополучним. Що далі, то ситуація стає гіршою — адже пенсіонерів більше, ніж офіційно працюючих людей, які сплачують податки і, відповідно, пенсію пенсіонерам.

Тому потрібно задуматися про накопичення на пенсію і як мінімум розрахувати пенсію державну і порівняти з пенсією, яку ви можете отримувати додатково з НПФ, якщо почнете робити внески вже сьогодні.

Розрахунок державної пенсії

Розрахувати державну пенсію за солідарною пенсійною системою можна на сайті Пенсійного фонду України. Тут є “Калькулятор державної пенсії”. Для того, щоб дізнатися, яку пенсію ви зможете отримувати від держави, вам потрібно авторизуватися в системі.

pension-ukraine-2021
Калькулятор державної пенсії

У систему підтягуються дані трудового стажу (його там можна доповнити) та зробити розрахунок пенсії. Як результат користувач отримає: розмір пенсії з огляду на стаж та протокол розрахунку пенсії.

Калькулятор державної пенсії
Пенсійний калькулятор

Ми знаємо, що багато хто має проблеми з кількістю трудового стажу. Можна його купити, але це дорого і не всім доступно. Пенсії низькі якщо їх порівняти з прожитковим мінімумом. Їх, звичайно, піднімають, можете ознайомитися зі статтею “Яка пенсія у 2021 році в Україні — чи вистачить таких виплат пенсіонерам” та побачити, що максимальна доплата до пенсії у 2021 році становить 500 грн. Звичайно, кожен сам оцінює багато це чи мало, але, як мінімум, ви повинні розуміти яку пенсію ви хочете і скільки можете отримати від держави за солідарною системою. І якщо ви розумієте, що сума таких виплат для вас не підходить, рекомендуємо звернути увагу на накопичувальну пенсію.

Розрахунок недержавної пенсії

Держава планує доповнити та реалізувати на практиці другу гілку пенсійної реформи (докладніше про пенсійну систему в Україні). Третя гілка вона вже працює і люди вже самостійно накопичують на пенсію в недержавних пенсійних фондах (НПФ). Тут не важливий ваш трудовий стаж, ви самі визначаєте, скільки, коли, який період накопичувати і скільки часу отримувати.

Ваша приватна пенсія залежить від:

  • суми відрахувань на свій персональний пенсійний рахунок
  • періоду нарахування
  • доходу з управління активами

Чим більше і довше ви робитимете внески, тим більше у вас буде пенсія.

Розрахунок пенсії в НПФ дуже простий і не потрібні додаткові знання. Ви можете скористатися калькулятором накопичувальної пенсії. Тут є можливість розрахувати недержавну пенсію від внеску та бажаної пенсії.

Калькулятор недержавної пенсії

Коли ви вибрали калькулятор НПФ від вкладу, вам потрібно ввести дату народження та внесок, який вам буде комфортний. Розглядаємо щомісячні внески на Ваш персональний пенсійний рахунок.

Калькулятор негосударственной пенсии ФПС

Калькулятор НПФ

Ви побачите результат інвестування: якою буде ваша перша пенсія і остання з цим внеском, скільки ви накопичите за цей період часу і скільки вам взагалі виплатить НПФ.

На графіку ви бачите скільки років ви накопичуватимете в НПФ, який інвестиційний дохід буде і загальну суму яку ви накопичите за цей період.

Також в результаті прорахунку недержавної пенсії є графік виплат відповідно до скільки років ви хочете, щоб вам виплачували. На нашому прикладі це 15 років.

Калькулятор негосударственной пенсии ФПС
Розрахунок пенсії у НПФ

Є можливість довічної недержавної пенсії, умови та прорахунок ви можете отримати у нашого спеціаліста.

Якщо вас цікавить пенсійний калькулятор НПФ від пенсії, Вам аналогічно потрібно ввести дату народження, бажану пенсію та отримати свій розрахунок пенсії з графіками накопичення та виплат.

Також, на нашому сайті є ще один калькулятор НВФ “Фонду пенсійних заощаджень” тут ви можете порівняти вашу пенсію із середньою пенсією та із середньою зарплатою на поточний момент.

Калькулятор негосударственной пенсии ФПС
Пенсія в НПФ

Висновки

Ми бачимо тенденцію погіршення пенсій в Україні й давно. Уряд намагається їх збільшувати, але цих доплат не вистачає комфортне життя. Тому рекомендуємо прорахувати власну пенсію на офіційному сайті Пенсійного фонду України та порівняти її з розрахунком недержавної пенсії в НПФ. Головне в цьому зробити правильні висновки. Адже тенденція зниження пенсій продовжуватиметься і ми радимо подумати вже про пенсійні заощадження зараз. Навіть невелика сума може принести вам інвестиційний дохід у НПФ та збільшити вашу пенсію у майбутньому.

Якщо у вас є питання і ви не знаєте з чого почати, почніть із простого — проконсультуйтеся у фахівця в недержавному пенсійному фонді та дізнайтеся про можливості, деталі та умови. Один крок на зустріч вашої гідної пенсії!

Залишіть заявку або телефонуйте за тел. +38 068 99 88 776 завжди готові допомогти накопичити і не виходити на пенсію, а просто жити гідно!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі