Документи та звітність Фонду пенсійних заощаджень

Вибір недержавного пенсійного фонду заключається і у аналізі результатів діяльності НПФ. Важливо оцінювати всі показники у комплексі, такі як: дохід з інвестування НПФ, кількість учасників НПФ, загальну суму пенсійних внесків, чисту вартість активів фонду та ін.

 

Результати діяльності Залишити заявку

Звіти недержавного пенсійного фонду регулюються згідно Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» Розділ 7, Стаття 52, де вказано яка обслуговуюча компанія коли повинна подати звітність та кому. Результати діяльності недержавного пенсійного фонду ФПЗ ви можете переглянути у розділі “Результати діяльності”, де детальніше можна проаналізувати інвестиційний дохід НПФ, кількість учасників НПФ, загальну суму пенсійних внесків, чисту вартість активів фонду та інші важливі показники.


Щорічно Адміністратор зобов’язаний надавати зведений звіт НПФ у якому міститься інформація про стан недержавного пенсійного фонду та фінансова звітність НПФ згідно Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення Ст. 52 п.1

Звітність учасникам фонду адміністратор зобов’язаний надавати 1 раз на рік безоплатно або надавати виписки з індивідуального пенсійного рахунку на основі на письмовий запит учасника фонду за плату згідно Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення) Ст. 52 п.7: Стан Вашого особистого рахунку недержавної пенсії Ви завжди можете переглянути в особистому кабінеті.

Компанія з управління активами недержавного фонду подає звітність НПФ про управління активами Національній комісії та радам пенсійних фондів.

Зберігач подає звітність про НПФ Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку, радам пенсійних фондів. З обслуговуючими компаніями фонду ознайомтесь  у розділі “Обслуговуючі компанії”

Детальніша інформація про звітність НПФ та оприлюднення інформації щодо статусу недержавного пенсійного забезпечення на офіційному сайті Верховної Ради України – Розділ VII, Стаття 52

документи та звітність

Пенсійний контракт – це договір між недержавним пенсійним фондом та його вкладником, у якому зазначена обрана пенсійна схема та умови згідно з яким здійснюється недержавне пенсійне забезпечення учасника.

Пенсійні схеми – це документ, у якому вказано умови та порядок недержавного пенсійного забезпечення, що здійснюються недержавними пенсійними фондами. Вони розробляються відповідно до Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення».

ХОЧУ ЗАБЕЗПЕЧИТИ СОБІ КРУТУ ПЕНСІЮ!